Οι νικητές της Ν4

Δείτε το πλήρες Hall of Fame του Rally Αλμυρός

Το Rally Αλμυρός αν και καταφέρνει να συγκεντρώνει ένα πλήθος συμμετοχών δεν έχει καταφέρει να προσελκύσει έντονο ενδιαφέρον από τα λεγόμενα μεγάλα αυτοκίνητα.

Ακόμα κι έτσι όμως οι λεγόμενες φτερούγες δεν έχουν λείψει από τον αγώνα και μάλιστα η διάκριση τους στο Rally Αλμυρός έχει υπάρξει καθοριστική για την μετέπειτα εξέλιξη του κυπέλλου ασφάλτου

Έτσι λοιπόν το 2016 βρίσκουμε τους πρώτους όχι μόνο της κλάσης αλλά και του αγώνα ΝΙΚΟΝ -Ανδριανόπουλο με Mitsubishi Lancer Evo IX που όπως είναι φυσιολογικό πήραν και πέντε νίκες στις ειδικές διαδρομές σε ότι αφορά την κλάση τους

Το 2017 ήταν η σειρά των Γορίτσα - Σπύρου με Mitsubishi Lancer Evo X να εκπροσωπήσουν την κατηγορία φτάνοντας μέχρι την τρίτη θέση της γενικής κατάταξης του αγώνα ενώ όπως είναι φυσιολογικό πήραν και έξι νίκες στις ειδικές διαδρομές σε ότι αφορά την κλάση τους